Hakkımızda

 

UZAK DOĞU'NUN EN GÜÇLÜ VE KALİTELİSİ

Avrupa ve A.B.D'ye İhracatı Olan Fabrikanın Türkiye Koluyuz

Bildik Makine, 2006 yılında kurulmuştur. Deneyimli genç dinamik kadrosuyla matbaa sektöründe baskı sonrası makineleri alanında siz değerli müşterilerimize hizmet etmektedir. Bildik Makine 2006 yılından itibaren Uzakdoğu ve Avrupa'dan Makina ithalatı yapmaktadır. Uzman kadromuzla kaliteli ve performans avantajlı (AB) standartlarına uygun makineleri müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Baskı sonrası pedal kesim makinelerinde Türkiye'de 1 numara olan firmamız her zaman stoklarında yüksek adetlerde sıfır kullanılmamış kaliteli makineler bulundurmaktadır.

Firmamızın zengin içerikli yedek parça bölümü olup ayrıca 7/24 kesintisiz hızlı servis hizmetimizle siz müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Değerli müşterilerimiz özellikle günümüz şartlarında çok ucuz şık görünümlü rekabet amaçlı devamlı arızalanan ve arızalanması sonucu servis hizmeti vermeyen ve yedek parça parkuru olmayan makine firmalarına ve makinelerine karşılık kaliteli makinelerimizden taviz vermeyerek Bildik Makine olarak rekabeti kaliteli makine satarak gerçekleştirme taraftarıyız.

Bildik Makine, matbaa makineleri sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kalıcı güvenilir konumunu muhafaza etmeye devam etmekte olup siz değerli müşterilerimize hayırlı bol kazançlar diler.

Sizleri de referans listemizde görmek isteriz.

Zoru başarmak imkansız değil. İmkansızı başarmak biraz zamanımızı alır.

Bildik Makina
Printing & Packaking Machinery CO.